ltdovana.lt – internetinė parduotuvė, orientuota į verslo klientus, kuriems siūlome valgomas lietuviškas dovanas. Esame lietuviškų tradicijų puoselėtojai ir mylėtojai, tad čia galite įsigyti kokybiškų ir skanių lietuviškų produktų (įvairių sūrių, saldumynų, mėsos gaminių, arbatos, kavos ir t.t.).

Lietuva turi itin gilias maisto gaminimo tradicijas ir kultūrą, tad mūsų tikslas – per lietuvišką produkciją reprezentuoti Lietuvą ir supažindinti Jūsų užsienio partnerius, klientus, kolegas su lietuviškomis tradicijomis ir skoniais. Kalbant apie lietuviško maisto tradiciją / istoriją turbūt, ne visi žinome, jog dauguma lietuviškų desertų (pvz.: obuolių sūris) yra kilę iš bajoriškos virtuvės. Tai – įdomi, gana plati tema, kurią bent šiek tiek galime pažinti per įvairiausius skonius.

Šiandien galime didžiuotis itin kokybiškais produktais, kuriuos atsakingai atrenkame pagal itin griežtus kokybės kriterijus. Daugelis mūsų siūlomų gaminių turi lietuviško kultūrinio paveldo žymą, kuri parodo, jog jie gaminami pagal ilgametes tradicijas ir iš kartos į kartą perduodamus receptus (pvz.: skilandis ir pan.).

Bendradarbiaujame su gamintojais, kurie turi ilgametę gamybos tradiciją – išpuoselėtą, ištobulintą, unikalią, taip pat senovinius receptus, adaptuotus šių dienų skoniui. Turėti autentiškus ir kokybiškus gaminius – labai svarbu kiekvienai tautai ir kultūrai, tačiau tobulinant receptus, juos modernizuojant, ieškant naujų skonių, žengiame svarbų žingsnį į naują maisto kultūros tradiciją. Šiuo tikslu mūsų internetinėje parduotuvėje rasite tiek tradicinius gaminius (pvz.: šakotis, šimtalapis, medus), tiek unikalių, įdomių skonių produktus (pvz.: medus su priedais).

Visi mūsų siūlomi valgomi rinkiniai puikiai tinka dovanoms – įpakuoti šventiškai, tačiau kukliai, pagal poreikį naudojant lietuvišką atributiką. Šios dovanos – puiki pažintis su Lietuvos skoniais, reprezentuojančiais mūsų šalį ir kultūrą.

Dovanų rinkinius ruošiame labai atsakingai, saugiai pakuojame ir siunčiame tiesioginiam užsakovui arba galutinam gavėjui.  Dirbame su verslo klientais, todėl kainos nurodomos be pridėtinės vertės mokesčio.

Rekomenduoja Patikima Parduotuvė
Back to Top
Pridėta į krepšelį
Krepšelis
Uždaryti

Krepšelyje nėra produktų.